Helsingin Tyttöjen Talo

Yhteystiedot

Tyttöjen Talo
Hämeentie 13 A
4. kerros
00530 Helsinki

Käynti Hämeentien puolelta.
Esteetön käynti sisäpihan puolelta.

Puhelin avoimen aukioloaikoina
(ma, ti, to klo 15-19)
050 911 1370
sähköposti: tyttojentalo@tyttojentalo.fi

Tietosuojaseloste

 

Mari Uusitalo-Herttua

Mari Uusitalo-Herttua

Helsingin Tyttöjen Talon johtaja
mari.uusitalo-herttua@tyttojentalo.fi
050 363 8563

Nina Mesiäinen

Nina Mesiäinen

Perustoiminnan vastaava ohjaaja
nina.mesiainen@tyttojentalo.fi 
040 506 5938

Saana Hannonen

Saana Hannonen

Perustoiminnan ohjaaja
Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori

Kulttuurisensitiivisen tyttötyön vastaava ohjaaja
saana.hannonen@tyttojentalo.fi
050 331 9173

Leila Hellman-Eronen

Leila Hellman-Eronen

Perustoiminnan ohjaaja
Vapaaehtoistyöstä vastaava ohjaaja
040 1988208
leila.hellman-eronen@tyttojentalo.fi

Pia Tuovinen

Pia Tuovinen

Seksuaaliväkivaltatyöntekijä
050 352 2635
pia.tuovinen@tyttojentalo.fi

Anette Malinen

seksuaaliväkivaltatyöntekijä
050 505 4484
anette.malinen@tyttojentalo.fi

Heidi Simola

Heidi Simola

Seksuaaliterveystyön vastaava ohjaaja

heidi.simola@tyttojentalo.fi
0400 877 442

 

 

Anniina Väisänen

Anniina Väisänen

Kulttuurisensitiivisen tyttötyön ohjaaja, JANE-hanke
0503506466
anniina.vaisanen@loistosetlementti.fi

Jonna Saxberg

Jonna Saxberg

seksuaaliväkivaltatyöntekijä

p. 050 4651850

jonna.saxberg@tyttojentalo.fi