Helsingin Tyttöjen Talo

Yhteystiedot

Tyttöjen Talo
Hämeentie 13 A
4. kerros
00530 Helsinki

Käynti Hämeentien puolelta.
Esteetön käynti sisäpihan puolelta.

Parhaiten tavoitat meidät työntekijöiden omista puhelinnumeroista tai laittamalla sähköpostia.


Yhteinen sähköposti: tyttojentalo@tyttojentalo.fi

Tietosuojaseloste

 

Nina Mesiäinen

Nina Mesiäinen

Perustoiminnan vastaava ohjaaja
nina.mesiainen@tyttojentalo.fi 
040 506 5938

Rosa Iskalachi

Perustoiminnan ohjaaja

rosa.iskalachi@tyttojentalo.fi
050 331 9173

Titta Salminen

Perustoiminnan ohjaaja

040 1988208
titta.salminen@tyttojentalo.fi

Pia Tuovinen

Pia Tuovinen

Seksuaaliväkivaltatyöntekijä
050 352 2635
pia.tuovinen@tyttojentalo.fi

Elina Hietala

Seksuaaliväkivaltatyöntekijä
050 505 4484
elina.hietala@tyttojentalo.fi

Heidi Simola

Heidi Simola

Seksuaaliterveystyön vastaava ohjaaja

heidi.simola@tyttojentalo.fi
0400 877 442

 

 

Anniina Väisänen

Anniina Väisänen

Jalkautuvan kulttuurisensitiivisen tyttötyön ohjaaja
0503506466
anniina.vaisanen@tyttojentalo.fi

 

Jonna Saxberg

Jonna Saxberg

Seksuaaliväkivaltatyöntekijä
050 4651850
jonna.saxberg@tyttojentalo.fi

PAULIINA LIUS

Seksuaaliväkivaltatyöntekijä
+358 50 5345244
pauliina.lius@tyttojentalo.fi