Helsingin Tyttöjen Talo

Yhteystiedot

Tyttöjen Talo
Hämeentie 13 A
4. kerros
00530 Helsinki

Käynti Hämeentien puolelta.
Esteetön käynti sisäpihan puolelta.

Parhaiten tavoitat meidät työntekijöiden omista puhelinnumeroista tai laittamalla sähköpostia.


Yhteinen sähköposti: tyttojentalo@tyttojentalo.fi

Tietosuojaseloste

 

Nina Mesiäinen

Nina Mesiäinen

Helsingin Tyttöjen Talon vastaava ohjaaja
nina.mesiainen@tyttojentalo.fi 
040 506 5938

Rosa Iskalachi

Rosa Iskalachi

Ohjaaja

rosa.iskalachi@tyttojentalo.fi
050 331 9173

Titta Salminen

Titta Salminen

Ohjaaja
040 1988208
titta.salminen@tyttojentalo.fi

Anniina Väisänen

Anniina Väisänen

Ohjaaja
050 3506466
anniina.vaisanen@tyttojentalo.fi

Pia Tuovinen

Pia Tuovinen

Asiantuntija, seksuaaliväkivaltatyö
050 3522635

pia.tuovinen@tyttojentalo.fi

Heidi Simola

Heidi Simola

Seksuaaliterveystyön asiantuntija

heidi.simola@tyttojentalo.fi
0400 877 442

 

 

Elina Hietala

Asiantuntija, seksuaaliväkivaltatyö
050 5054484

elina.hietala@tyttojentalo.fi

Jonna Saxberg

Jonna Saxberg

Asiantuntija, seksuaaliväkivaltatyö
050 4651850
jonna.saxberg@tyttojentalo.fi

PAULIINA LIUS

Asiantuntija, seksuaaliväkivaltatyö
+358 50 5345244
pauliina.lius@tyttojentalo.fi